Тунчев: Футболистите се стараха много

01 Дек 2021 17:19

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев заяви след равенството 1:1, че втората част на двубоя е била игра на нерви.

"Не започнахме по най-добрия начин. Допуснахме грешка в защита, от която се възползваха. Успяхме да се върнем в мача и създадохме още едно две положения. През втората част до голяма степен беше игра на нерви, ако мога така да се изразя.

През първото полувреме много лесно минаваха през центъра на нашата защита същото се повтори и през втората част на един или два пъти и това бяха най-опасните ситуации за нас. Не мога да съм недоволен от момчетата, стараха се много, раздадоха се.

Днес си говорихме, че трябва да започнем мача, както второто полувреме в Благоевград. Чака ни тежък мач - двубоите в София срещу Славия винаги са били такива", каза Тунчев.