ЦСКА 1948 надви Локомотив в контролна среща

19 Ное 2022 14:59

ЦСКА 1948 постигна победа над Локомотив Пловдив с 3:2 в контролна среща, която се изигра на ''Арена Царско село''.

Пловдивчани откриха резултата в четвъртата минута чрез Ивайло Йорданов, който се разписа след подаване на Джовани. Десет минути по-късно домакините изравниха чрез Евгений Сердюк. Той отбеляза попадения с удар от границата на наказателното поле. В 28-ата минута Ангел Бастунов изведе ЦСКА 1948 напред в резултата след удар от дистанция.

В 59-ат аминута Йосип Томашевич изравни резултата, след като засече центриране с глава. Последният гол падна в 74-ата минута, когато Реян Даскалов оформи крайното 3:2 в полза на ''червените''.

На 26 ноември ЦСКА 1948 гостува на Севлиево в мач от 1/16-финалите за Купата на България, а ден по-късно пловдивчани ще премерят сили срещу Марек в Дупница.