Спортът по телевизията

10 Ное 2018 09:46

12:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Фрайбург, мач от германската Бундеслига
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М - АЕК Атина
12:00 Film Plus: Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (полуфинали, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
12:20 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Понеделнишки обзор
12:30 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
12:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, директно
13:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 17-и епизод, повторение
13:20 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига "Преди кръга"
14:00 Max Sport 3: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойс
14:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Валядолид - Ейбар
14:30 Nova Sport: Футбол: Мейдънхед Юнайтед - Портсмут, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, директно
15:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
15:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
15:00 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
15:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хановер - Волфсбург
15:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
15:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
15:30 Max Sport 1: Плажен футбол: Междуконтинентална купа
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Торино - Парма
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадрид
16:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Аугсбург, директно
16:30 Film Plus: Тенис: 2018 WTA Elite Trophy, Джухай (двойки полуфинали, повторение)
16:35 BNT 3: Футбол: Лудогорец - АЕК Ларнака - среща от турнира "Лига Европа"
16:45 Max Sport 1: Плажен футбол: Междуконтинентална купа
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Рединг - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, директно
17:15 Nova Sport: Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
17:15 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Валенсия
17:55 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:00 Max Sport 1: Плажен футбол: Междуконтинентална купа
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор Д
18:25 BNT 3: Баскетбол: Академик Бултекс - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. "Колодрума" /Пловдив/
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Вердер - Мьонхенгладбах
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Каляри
19:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, директно
19:30 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals Мач за трето място
20:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Павлюченкова - Каролин Гарсия (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
20:15 Eurosport: Футбол: MLS, плейофи, четвъртфинали
20:55 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Diema Sport: Футбол: Сент Етиен - Реймс, мач от френската Лига 1, директно
21:30 BNT 3: Обзор "Лига Европа"
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Наполи
21:45 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
22:00 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
22:00 Max Sport 1: Тенис: ATP Next Gen Finals Финал
22:25 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Алисън Риск (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
22:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, директно
23:25 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:35 Film Plus: Тенис: Наоми Осака - Доминика Цибулкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - повторение)
23:40 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Реал Мадрид