Царско село не сгреши и в последния кръг от полусезона

07 Дек 2018 19:31

Лидерът във Втора лига Царско село продължава с доброто си представяне. Тимът победи в последния кръг от първия полусезон Пирин като гост с 3:1.

В 6-та минута Димитър Благов откри резултата за Пирин, но още преди края на първата част се стигна до пълен обрат.

Първо в 30-та минута Пламен Тенев изравни, а Георги Минчев в 36-та минута от дузпа направи пълен обрат. Емануил Манев в 45-та минута оформи крайния резултат.

Така Царско село ще зимува с много конфортен аванс на върха във Втора лига, тимът е с 46 точки. Монтана е на втора позиция с 36, но утре тимът може да загуби точки при гостуването си на Локомотив София.

Кризата в Пирин продължава, тимът е 14-ти с 16 точки, все още не е ясно и бъдещето на клуба заради тежкото финансово състояние.

В друг мач от днес Кариана Ерден победи изненадващо с 3:0 у дома Ботев Гълъбово.