Роналдо остана резерва, но измъкна Юве в Бергамо

26 Дек 2018 18:00

Шампионът на Италия Ювентус допусна втора грешна стъпка в Серия А от началото на сезона. Тимът отново продължава без загуба, но загуби първи точки като гост при гостуването си на Аталанта в Бергамо - 2:2.

Кристиано Роналдо започна за първи път като резерва за Юве от началото на сезона. Това беше първи мач на носителя на пет златни топки от 5 години насам в мач от пъренството.

Още във втората минути Берат Джимсити си отбеляза автогол и Юве откри резултата.

В 24-та минута Дуван Запата изравни резултата.

В 53-та минута Родриго Бентанкур си изкара втори жълт картон и беше оставен.

С 10 човека Ювентус допусна пълен обрат след като отново Дуван Запата в 56-та минута направи 2:1.

В 65-та минута Роналдо се появи в игра като резерва като замени Сами Кедира.

В 78-та минута Роналдо се разписа и изравни резултата след като стреля с глава и отбеляза за 2:2.

В последните минути първо подаване на Роналдо беше много близо да стигне до Манджукич, но в последния момент бранител на Аталанта отклони.

В добавеното време Бонучи вкара за пълен обрат, но голът беше отменен заради засада.

Въпреки грешната стъпка Юве продължава да има сериозен аванс тимът е с 50 точки, а вторият Наполи с 41. Аталанта е седми с 25 точки.