Още една сензация във ФА Къп

06 Ян 2019 18:09

Отборът на Олдъм Атлетик елиминира елитния Фулъм от турнира ФА Къп. Срещата от третия кръг на надпреварата предложи доста емоции за гостите от Олдъм, които достигнаха до пълен обрат, след като изоставаха в резултата с 1:0 до 76-ата минута.

Домакините от Фулъм поведоха в 52-ата минута с гол на Денис Одой. Футболистът бе най-съобразителен в наказателното поле след слабо изчистване на противников защитник. Той успя да овладее топката на гърди и със силен удар от воле да вкара топката във вратата зад Даниел Айверсън. След гола в редиците на Фулъм се забеляза отпускане, а Олдъм Атлетик шокира клуба от Висшата лига първо в 76-ата минута. Гостите получиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар, който бе превърнат в гол от Сам Съридж, а в 88-ата минута Калъм Ланг направи обрата пълен и изведе тима си до четвъртия кръг на ФА Къп./sportal.bg