Печат на тази страница

Нов интересен резултат във втората осмица: Септември обърна Славия от 0:2

19 Апр 2019 21:51

Отборът на Септември победи с 3:2 Славия в мач от Група “Б” на втората осмица на Първа лига. Играчите на Христо Арангелов постигнаха пълен обрат, след като губеха с 0:2 още до 11-ата минута след две бързи попадения на Цветелин Чунчуков. С попадения на Александър Дюлгеров, Кристофър Мандиангу и Илия Димитров домакините стигнаха до успеха.

Резултатът бе открит още в четвъртата минута. Тогава "белите" вкараха чрез Цветелин Чунчуков, който засече остро центриране на Димитър Велковски.

Малко по-късно Септември прати топката във вратата на Славия, но голът бе отменен заради игра с ръка на Александру Бенга.

Веднага след това Славия удвои преднината си. Попадението бе копие на първото, като Велковски намери Чунчуков с прострелен пас и нападателят вкара втория си гол в срещата.

В 30-ата минута много опасна атака на Септември бе спряна след несъществуваща засада. Малко по-късно обаче тимът на Христо Арангелов намали. Борис Галчев центрира отлично от пряк свободен удар и Александър Дюлгеров засече с глава топката във вратата.

В 53-ата минута Септември достигна до изравняване. Здравко Димитров стреля, Стергиакис блокира първия му удар, но Кристофър Мандиангу бе на правилното място, за да добави топката в мрежата./sportal.bg