Ференцварош - Лудогорец 2:1

10 Юли 2019 21:10

Отборите на Ференцварош и Лудогорец играят при 2:1. Още в шестата минута Ловренсис центрира отдясно и Нгуен засече с летящ плонж топката, за да я прати в мрежата на Пламен Илиев и да изведе домакините напред в резултата  В 31 минута Шверчок изравни, след като се измъкна от засадата и вкара с добавка след хубав изстрел на Чибота, който проби чудесно през центъра!.В 65 минута Зубков засече майсторски центриране на голмайстора Нгуен отляво и матира Пламен Илиев, за да изведе за втори път домакините напред в резултата – 2:1.Двата тима се изправят един срещу друг в сблъсък от първия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Разградчани гостуват на унгарския шампион Ференцварош в сблъсък, който букмейкърите определят като равностоен.

От състава на Стойчо Стоев пък липсват възстановяващите се Вандерсон и Владислав Стоянов, докато на резервната скамейка са оставени опитните Марселиньо, Кешеру и Сисиньо.

Лудогорец няма добри спомени от Унгария, след като през миналата година отпадна именно срещу такъв съперник.

МОЛ Види отстрани родния шампион след общ резултат 1:0, макар че бе считан за аутсайдер в дуела.

Ференцварош: 90. Дибос, 8. Ловренсис, 25. Блажич, 33. Двали, 26. Хейстер, 7. Ихнатенко, 14. Кхаратин, 11. Зубков, 92. Шкварка, 93. Нгуен, 50. Пришкин

Лудогорец: 23. Илиев, 22. Икоко, 5. Терзиев, 30. Моци, 3. Недялков, 18. Дяков, 44. Горалски, 92. Лукоки, 8. Битон, 13. Чибота, 10. Шверчок