Шок за българите: Лудогорец срещу Ференцварош 2:3, орлите пропуснаха дузпа / на живо/

17 Юли 2019 20:18

Лудогорец и Ференцварош играят при 1:2 в среща реванш от първия предварителен кръг на Шампионска лига. Първият двубой между двата тима завърши 2:1 в полза на унгарците.

Лудогорец проспа началото на мача и в 17-ата минута пусна гол в своята врата. Автор на попадението стана Кхаратин, който бе оставен непокрит на задната греда при центриране от корнер и след удар с глава не остави шанс на Ренан.

Само 180 секунди по-късно орлите можеха да изравнят. Шверчок бе съборен пред границата на наказателното поле на гостите. Марселиньо стреля над стената, но нацели лявата греда.

В ответната атака Ференцварош вкара втори гол. Моци не се справи с набег отдясно и последва пас към Шкварка. Той от своя страна овладя пред границата на малкото наказателно поле и с диагонален шут между краката на Терзиев покачи на 2:0.

В 24-ата минута Лудогорец върна едно попадение чрез Терзиев, който вкара с глава след центриране от корнер. В 27-ата минута Марселиньо бе близо да изравни след изпълнение на пряк свободен удар. Бразилецът стреля под стената, но малко не му достигна да уцели вратата.

Лудогорец продължи да играе лежерно в началото на мача и в 17-ата минута пусна гол в своята врата. Автор на попадението стана Кхаратин, който бе оставен непокрит на задната греда при центриране от корнер и след удар с глава не остави шанс на Ренан.