Лига Европа: Лудогорец - ЦСКА (Москва) 5:1, хеттрик на Кешеру !

19 Сеп 2019 21:44

Отборите на Луодгорец и ЦСКА (Москва) играят при 5:1 в мач от Група “Н” на Лига Европа. Това е първи двубой на двата тима от основната фаза на надпреварата. Резултатът обаче бе открит от гостите в 11-ата минута. При едно центриране от статично положение Игор Дивеев бе оставен непокрит и с глава прати топката във вратата на Ренан. В началото на втората част Лудогорец изравни. Вандерсон намери топката силно с десния крак с удар извън наказателното поле и изненада Акинфеев. Вратарят на гостите можеше да реагира по-добре, но допусна топката да мине покрай ръцето му. Само две минути по-късно домакините направиха пълен обрат. Недялков разсече отбраната на съперника с отличен пас по земя в наказателното поле, където Лукоки дебнеше и прати кълбото в мрежата без да се бави.Още три минути по-късно Лудогорец стигна и до трето попадение. Вандерсон намери Кешерю с меко подаване и ръмънецът с мощно воле извън наказателното поле разстреля Акинфеев за 3:1.

УЕФА повери срещата на съдийска бригада от Босна и Херцеговина. Арбитър е Ирфан Пелито, с помощници Сенад Ибришимбегович и Давор Бельо, докато четвърти рефер е Адмир Шехович.

Мачът от група Н на "Лудогорец Арена" е от 22:00 часа, пряко в ефира на БНТ 1

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 3. Недялков, 90. Форстър, 25. Баджи, 21. Григоре, 12. Анисе, 88. Вандерсон, 92. Лукоки, 84. Марселиньо (к), 28. Кешеру;

ЦСКА МОСКВА: 35. Акинфеев (к), 2. Фернандес, 8. Влашич, 19. Нишимура, 20. Кучаев, 23. Магнусон, 25. Бистрович, 29. Бийол, 62. Карпов, 78. Дивеев, 98. Обляков;