Бончо Генчев за резила срещу Англия: Това са бездушници!

15 Окт 2019 05:22

Бившият национал Бончо Генчев се изказа остро срещу футболистите на Красимир Балъков. На почивката на мача между България и Англия първият нашенец, играл във Висшата лига нападна "лъвовете", които губеха с 0:4. Генчев направи изказването си в ефира на БНТ.

"Не разбирам какво е това нещо! Какво е това бездушие! Това са едни бездушници! Какво са се стъписали толкова срещу тези англичани", заяви ядосано бившият нападател на Етър, Ипсуич и ЦСКА.

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов не догледа края на мача срещу Англия. Шефът на родната централа си тръгна от стадион “Васил Левски” около 70-ата минута, когато резултатът стана 5:0. В последните секунди британците стигнаха и до шести гол, с което оформиха най-тежката загуба на България като домакин в официален мач.