Монако победи Страсбург с девет души

27 Сеп 2020 18:02

Монако спечели с 3:2 срещу Страсбург в двубой от петия кръг на Френската Лига 1.

Бен Йедер вкара за домакините в девета минута, в продължението на първото полувреме резултата стана 2:0 с гол на Рубен Агилар.

През втората част гостите върнаха едно попадение чрез гол на Меди Шаири в 46-та минута. В 53-та минута Бен Йедер от ''монегаските'' направи резултата 3:1, а крайното 3:2 стана факт след гол на Людовик Айорк в 70-та минута от дузпа.

Домакините получиха червени картони в 55-та минута и в 67-та минута. Първо беше изгонен Чуамени, а 12 минути по-късно Дизази също получи червен картон.

Монако има 10 точки и е на петата позиция, докато Страсбург е 18-ти с едва три точки и четири загуби след първите пет мача.