Рома вкара пет гола на Беневенто

18 Окт 2020 23:34
Рома вкара пет гола на Беневенто AFP

Рома успя да спечели домакинството си на Беневенто от четвъртия кръг в Серия А с 5:2. С този успех ''римските вълци'' събраха седем точки и се намират на седмо място в класирането, докато техния съперник има шест точки и е на десетото място в класирането.

Джанлука Капрари откри за гостите с гол в 5-та минута. Лоренцо Пелегрини асистира на Педро, за да може Рома да изравни в 32-та минута. Три минути по-късно Един Джеко направи резултата 2:1. През второто полувреме в 55-та минута Джанлука Лападула вкара гол за гостите от дузпа и отново имаше равенство в срещата. Жордан Верету отново върна преднината на домакините с гол в 69-та минута. В 78-та минута Един Джеко вкара нов за своя отбор. Крайното 5:2 оформи Бруно Переш в 90-та минута.