Преслав Боруков: Спазвахме тактическите указания

19 Окт 2020 22:42

Героят за Етър Велико Търново даде своето мнение след мача срещу Ботев Пловдив, който завърши при резултат 1:1.

''Според мен започнахме много добре, агресивно с висока преса. Но допуснахме гол от статично положение заради неразбирателство в нашата защита. Първите 20 минути надиграхме Ботев, а след това през втората част след 60-та минута пак надиграхме нашия съперник. Можеше да си тръгнем и с трите точки. Спазвахме тактическите указания през втората част и нещата ни се получиха, направихме много положения. Имаме гостуване в Созопол за купата, а след това домакинство на Берое. Трябва да трупаме точки и да се борим със зъби и нокти за нашето спасение. Сезонът тече и имаме мачове, аз съм футболист на Етър и искам да играя в този отбор, както и да се доказвам. Искам да благодаря на моя отбор за борбата до последно. Аз играя винаги на 100% и искам да изкажа специални благодарности на Пламен Крачунов за асистенцията за гола ми. Има трансферен прозорец, моят мениджър се занимава със слуховете около мен'', каза играча на ''болярите''.