Манчестър Юнайтед се провали срещу Йънг Бойс

14 Сеп 2021 21:45
Манчестър Юнайтед се провали срещу Йънг Бойс Twitter

Йънг Бойс обърна Манчестър Юнайтед и спечели първия си мач от група F на Шампионската лига с 2:1.

В 13-ата минута Бруно Фернандеш отправи страхотно подаване към своя сънародник Кристиано Роналдо, който отбеляза трети гол след завръщането си в Манчестър Юнайтед.

В 35-ата минута Уан-Бисака вгорчи срещата на ''червените дяволи'', след като влезе твърде грубо в краката на Кристофър Мартинш и получи директен червен картон.

В 66-ата минута домакините изравниха. Никълас Нгамелеу демонстрира страхотно хладнокръвие и с удар от движение разпечата вратата на Де Хеа.

В последната минута на добавеното време Джеси Лингард допусна катастрофална грешка и подаде топката на Сибачу, който не пропусна да спечели срещата за своя отбор.