Ница с невероятен обрат от 0:2 срещу Лион (видео)

24 Окт 2021 16:51
Ница с невероятен обрат от 0:2 срещу Лион (видео) Twitter

Отборът на Ница стигна до уникален обрат с 3:2 срещу Олимпик Лион в мач от 11-ия кръг на френската Лига 1.

Играчите на Кристоф Галтие изоставаха с 0:2 до 80-ата минута, но до края на срещата стигнаха до победата.

Гостите поведоха в 30-ата минута след точен удар на Екамби, а в 68-ата минута Ауар удвои след отлично изпълнение.

Десет минути преди края на срещата Атал върна Ница в срещата ,след като завърши самостоятелен пробив. Само 4 минути след това Кадеуере получи директен червен картон след безумно влизане в краката на съперников футболист и остави Лион с човек по-малко.

В последната минута на редовното време Ница получи и дузпа, а точно изпълнение на Анди Делор възстанови равенството. Обратът стана пълен в третата минути на добавеното време, когато резервата Гесон донесе успеха на домакините.

С тази победа Ница събра 19 точки, като по този начин се изкачи на второ място във временното класиране, докато Лион остана на осмо място с 16 точки.