Локомотив София и ЦСКА 1948 не се победиха в мач с много голове (видео)

28 Ное 2021 17:31

Тимовете на Локомотив София и ЦСКА 1948 не се победиха, завършвайки при резултат 2:2 в много вълнуващ и двуостър мач от 16-ия кръг на efbet Лига.

ЦСКА 1948 остана на 10-о място във временното класиране с 15 точки, Локомотив София е 11-и със същия актив.

В 14-ата минута гостите допуснаха грешка в защита, като топката стигна до Божидар Кацаров на десния ъгъл на наказателното поле. Там Симеон Петров влезе остро в краката на полузащитника на столичните ''железничари'' и съдията Ивайло Стоянов отсъди дузпа. Зад топката застана Октавио, който стреля силно и прати топката във вратата на Наумов за 1:0.

Три минути по-късно ЦСКА 1948 изравни. След хубаво разиграване в центъра, топката стигна до Крум Стоянов на лявото крило. Той центрира по земя успоредно на голлинията. В наказателното поле Георги Русев се беше измъкнал от защитата на домакините и с десния крак прати топката в мрежата - 1:1.

В добавеното време на първата част Лолала направи хубав рейд по дясното крило и подаде на Александров на точката на дузпата. Той не овладя добре кълбото, но с второто си докосване я прати в мрежата на ЦСКА 1948 - 2:1.

В 58-ата минута гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар на около 20 метра фронтално от вратата на Любенов. Ивайло Чочев стреля, като топката рикошира от главата на Кацикас и по този начин заблуди страна на Локомотив София, който не успя да я избие и топката влетя в мрежата му - 2:2.