Сасуоло изненада Милан на ''Джузепе Меаца'' (видео)

28 Ное 2021 17:58
Сасуоло изненада Милан на ''Джузепе Меаца'' (видео) Twitter

Сасуоло победи с 3:1 изненадващо Милан при визитата си в Милан от 14-ия кръг на Серия А.

Така ''росонерите'' нямат успех в последните си три шампионатни срещи след равенството 1:1 в градското дерби с Милан и загубата с 3:4 срещу Фиорентина в миналия кръг.

В 21-ата минута Милан откри резултата. След центриране от ъглов удар капитанът на домакините Романьоли се разписа за 1:0 с глава.

Три минути по-късно Скамака изравни за гостите с уникален удар от голяма дистанция.

В 33-ата минута домакинте не успяха да изчистят топката след центриране от ъглов удар. Така тя стигна до Скамака, чийто удар беше избит от Менян, но топката рикошира в Кяер и влетя в мрежата за пълния обрат в мача.

В 66-атаминута Франк Кесие и Тонали загубиха топката последователно, което позволи на Берарди да финтира Романьоли и да я промуши между краката на Менян за третия гол на ''неровердите'' в срещата.

В 76-ата минута последният в домакинската отбрана Романьоли повали точно пред наказателното си поле резервата Грегоар Дефрел, заради което беше изгонен с директен червен картон.