Кадетите на Виктория Волей се класираха за зона без допусната загуба

06 Мар 2019 10:22

Днес се изигра последният мач от финалната шестица в регион Тракия от държавното първенство по волейбол за кадети (момчета, родени през 2003 и 2004 година).

Надпреварата приключи в Пловдив, а домакини бяха двата местни клуба – Виктория Волей и ВК Строител.

В последния двубой Виктория Волей победи съгражданите си от ВК Строител с 3:0 гейма и без допусната загуба се класира на първо място в турнира. Малките „викторианци“ бяха водени от треньора Димитър Узунов, с помощник-треньор Антон Костадинов.

На второ място във финалната 6-ца остана тимът на Хебър (Пазарджик). Така двата отбора, заели първите две места, се класираха директно за зоните, които ще се проведат през месец май.

На трето място в турнира приключи Родопа (Смолян), а четвъртото място зае ВК Строител. Тези два отбора ще играят допълнителни квалификации за влизане в зоните.

Пети и шести в Пловдив останаха съответно Левски (Карлово) и Велинград Волей (Велинград), които приключват участието си през настоящия сезон.