Старшата на Марица стартира втория полусезон с две категорични победи

03 Фев 2020 10:53

Девойките старша възраст на Марица (Пловдив) започнаха втория полусезон в регион Тракия, част от Държавното първенство по волейбол до 19 години с две чисти победи при домакинствата си в зала Волейбол на спортно училище Васил Левски.

Волейболистките получиха подкрепата на собственика Илия Динков, който беше дошъл да гледа срещите.

Маричанки победиха в първия си мач за 2020 година Хебър (Пазарджик) с 3:0 (25:18, 25:18, 25:22), а във втория двубой момичетата на Атанаска Никифорова победиха Въча (Девин) също с 3:0 (25:13, 25:15, 25:17).

Жълто-сините са убедителни лидери в регион Тракия със седем победи от седем мача и без загубен гейм.

По програма следващият мач на отбора ще е домакинство на Тополово (Тополово) на 12 февруари.

В Пловдив дойдоха всички отбори участващи в първенството – Въча (Девин), Пан Волей (Панагюрище), Родопа (Смолян), Тополово (Тополово) и Хебър (Пазарджик). Те изиграха общо 6 двубоя в две зали – зала Волейбол на спортно училище Васил Левски и зала Лаута.