Марица U15 домакин на квалификационен турнир за класиране на финалите

24 Окт 2020 12:36

Момичетата до 15 години на Марица (Пловдив) ще домакинстват на квалификационен турнир за класиране на финалите в Държавното първенство до 15 години. Турнирът ще се проведе през този уикенд 24-25 октомври в зала Волейбол на Спортно училище Васил Левски и ще бъде без публика.

Първоначално в турнира трябваше да участват четири тима, но Миньор (Перник) се отказа от участие. Марица ще се бори с още два отбора за класиране – Бдин – Вида (Видин) и Раковски (Димитровград). Победителят от турнира се класира за финалите, а вторият и третият ще участват в допълнителни квалификации за класиране на финалите.

В събота Бдин играе срещу Раковски, от 17:00 б.в.

Мачовете на момичетата на Миглена Стрезова ще бъдат в неделя. От 10:00 б.в. Марица играе срещу Бдин, а от 15:00 б.в. срещу Раковски.

Мачовете на Марица ще бъдат пред закрити врата, но ще можеш да ги гледаш на живо в официалния Youtube канал на клуба.