ПСК Локомотив отпадна от WINBET плейофите за определяне на шампиона /снимки/

27 Мар 2021 23:57

ПСК Локомотив - ВК Хебър 1:3 (23:25; 20:25; 25:22, 20:25)
Втори 1/4-финален WINBET плейоф

Отборът на ПСК Локомотив отпадна от WINBET плейофите за определяне на шампиона за сезон 2020/21. "Черно-белите" отстъпиха и във втората среща с Хебър, с което напускат надпреварата. Това се явява и последен мач за сезона за пловдивчани.

Първият гейм бе доста оспорван, но гостите от Пазарджик съумяха да го вземат с 23:25. През втората част Хебър поведе с 10:19, локомотивци показаха силна игра и скъсиха дистанцията, но отново отстъпиха - 20:25.

Третият гейм Локомотив показа концентрирана игра и напълно заслужено намали на 1:2 след 25:22. Възпитаниците на Владимир Орлов започнаха много силно четвъртата част и поведоха с 5:0 точки. В следващите минути пловдивчани допуснаха гостите да поведат, а впоследствие да вземат и победата за 1:3 след 20:25.