Локомотив загуби домакинството си на Хебър в Супер Волей (снимки)

23 Ное 2021 20:46

Локомотив Пловдив загуби домакинството си на Хебър от седмия кръг на елита при мъжете с 0:3 (19:25, 14:25, 14:25).

''Тигрите'' са с пълен актив от 18 точки и са единственият отбор, който е без загубен гейм до момента. С мач по-малко обаче, поради отложена среща с ЦСКА, пазарджиклии заемат второто място в класирането на Супер Волей.

Локомотив Пловдив е с четири загуби, една победа и 3 точки, което му отрежда 12-ото място в класирането, но пловдивчани са и с два мача по-малко.

Интрига в този двубой нямаше. Треньорът Мартин Бланко даде възможност на състезателите, които взимат по-малко участие в мачовете. Въпреки това Хебър бе едноличен лидер на игрището. Шампионът не даде никакви шансове на съперника и приключи мача в своя полза за 67 минути игра.

Мартин Симеонов стана най-резултатен за Хебър с 10 точки (3 аса, 1 блок, 60% ефективност в атака, 29% перфектно и 57% позитивно посрещане ). Стойко Ненчев записа 6 точки (2 блока, 100% ефективност в атака). Николай Къртев и Пламен Шекерджиев добавиха по 5 точки.