Локомотив Пловдив допусна загуба от Монтана (снимки)

28 Ное 2021 20:37

Волейболистите на Локомотив Пловдив загубиха от Монтана с 3:0 (25:14, 25:19, 25:17) в мач от осмия кръг на шампионата при мъжете - Супер Волей.

Монтана се намира на четвъртото място с 18 точки (6 победи и 2 загуби), докато Локомотив е 13-и с едва 3 точки (1 победа и 5 загуби).

Волейболистите на Монтана започнаха ударно срещата, като доминираха напълно в първия гейм и затвориха с повече от добра преднина. Гостите имаха водеша роля и във втория гейм, но в средата на частта позволиха на волейболистите на Локомотив да се доближат и да изравнят. Не се случи нищо повече и тимът на Монтана все пак успя да поведе с 2:0. В третия гейм доминацията на Монтана продължи и отборът от Северозапада записа чиста победа за малко повече от час.