ЦСКА победи категорично Локомотив Пловдив в Супер Волей (снимки)

04 Дек 2021 21:15

Волейболистите на ЦСКА се поздравиха с шести успех в първенството при мъжете - Супер Волей, след като победи категорично като гости Локомотив Пловдив с 3:0 (25:17, 25:16, 25:19) в мач от деветия кръг на шампионата, който се проведе в зала ''Сила'' в града под тепетата.

ЦСКА се намира на седмо място с 18 точки (6 победи, 2 загуби), докато Локомотив е на 15-о място с едва 3 точки (1 победа, 7 загуби).

Двата отбора тръгнаха равностойно отначало, след което ''червените'' поведоха. В следващите минути възпитаниците на Александър Попов доминираха изцяло и не допуснаха да бъдат преодоляни. ''Армейците'' бяха по-категорично във втория гейм и увеличиха преднината си без проблем. Третата част започна идентично на първата - с равностойна игра. След седмата точка ЦСКА излезе отново напред и остана стабилен, въпреки опитите на съперника да скъси дистанцията.