Скандал пред кабинета на Пеевски в НС - Мирчев му иска обяснение кога се е навеждал (ВИДЕО)

Скандал пред кабинета на Пеевски в НС - Мирчев му иска обяснение кога се е навеждал (ВИДЕО)

Скандал в Народното събрание.

Председателите на "Да, България" Ивайло Мирчев и Божидар Божанов, както и председателят на "Продължаваме промяната" Асен Василев се насочиха към кабинета на лидера на ДПС-Ново начало Делян Пеевски.

Вижте видеото тук:

https://www.facebook.com/reel/1758329018115381 

Видимо афектиран, Мирчев започна да чука по вратата и да настоява Пеевски да излезе и да обясни защо е казал, че съпредседателят на "Да, България" се е навеждал.

"Преди малко каза, че съм се навеждал, искам да обясни къде съм се навеждал", заяви той на човек, който отвори вратата на кабинета и съобщи, че Пеевски не е в стаята.

Хайде, нали е много смел, обади му се", изиска Мирчев с тон, нетърпящ възражение.

В този момент от дъното на коридора се зададе председателят на ДПС-Ново начало, който беше пресрещнат от лидерите на ПП-ДБ.

"Що лъжеш, че съм се навеждал, ела тука! Хората на протеста казаха да изчезваш и няма да лъжеш, че съм се навеждал!", развика му се Мирчев, като го дръпна за ръката, и отсече: "Пред такива боклуци като теб не се навеждам".

"Не на омразата!", провикна се на свой ред няколко пъти Пеевски, докато влизаше в кабинета си. След това затвори вратата пред лидерите на ПП-ДБ.

"Мафия мръсна", каза Мирчев, все още ядосан, и се обърна към охраната на Пеевски: "Защо пазиш този боклук? 100 000 човека искат да го махат, защо го пазиш? Как не ви е срам!".

Image