
Всички текстове и изображения публикувани в PlovdivskiNovini.com са собственост на „Джи Ел Медия Груп”
plovdivskinovini@gmail.com
Две години хаос, престъпност, миграция, обедняване, без План за възстановяване и устойчивост. Поздравявам лидерите на ПП и ДБ. Съветвам ги да не четат и да не гледат сайтове преди да се състави кабинет. Поздравявам всички, които искат да извадят държавата от този тотален хаос, до който ни доведе знаете кой. Това заяви в Пловдив лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред журналисти, след финала по футбол за ветерани.
„Наричам го отговорно поведение на диаметрално противополжни партии със 100% еднакви програми. Да преодолеем хаоса и кризата, бе хора“, допълни той.
„Не е коалиция, защото ако беше аз и Кирил Петков щяхме да сме премиери. Не се нарича коалиция, а отговорност“, подчерта Борисов.
„Какво ще стане след 9 месеца – ще цъфнат налъмите“, отговори троснато на журналистически въпрос той. „Ние юни месец нямаме държава“, продължи лидерът на ГЕРБ.
Въпрос за местните избори също го разгневи: "Говорихме кой да сложим за кмет на Луната", каза Борисов.