Марица падна от Арда в контролна среща

08 Окт 2021 17:00

Марица загуби от Арда с 3:0 в контролна среща, играна в петък по обяд на стадиона в Момчилград. В срещата участие не взеха вратарят Илия Николов, капитанът Валери Домовчийски, контузените Величко Величков и Даниел Спасов, както и възстановяващият се от операция Станимир Димитров. Головете за тима от Кърджали паднаха през първата част. Иван Коконов (4`) бе точен веднъж, а два гола отбеляза Тонислав Йорданов (17` и 27`). През второто полувреме "жълто-сините" бяха по-активният отбор, но не успяха да стигнат до гол.

МАРИЦА, стартов състав: Петър Начев, Йордан Пейчинов, Георги Иванов, Ангел Грънчов, Симеон Вешев, Янко Ангелов, Милен Танчев, Теодор Фърков, Станислав Маламов, Айкут Янъков, Мариян Тонев

В игра по време на срещата влязоха: Вратарят Виктор Петков, както и Борислав Дончев, Димитър Аврамов, Мартин Лазов, Сами Мехмедов, Веселин Марчев, Илиян Йорданов, Христиан Димитров, Мартин Газиев, Александър Праматаров, Георги Георгиев