Локомотив - Ботев 0:2, Неделев с гол от 50 метра/видео+снимки/

04 Дек 2018 16:30

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Ботев ( Пловдив) играят при резултат 0:2 в мач от междинния 18-и кръг на Първа лига. Кристиан Димитров откри резултата в 48-ата минута. Тодор Неделев удвои в 67-ата минута с феноменален гол от центъра на терена, когато прехвърли Луков.

Първият удар отправи Лъчо Балтанов в 4-ата минута, но Мартин Луков показа добър рефлекс и изби в корнер.

В 22-ата минута Аралица изпусна сам срещу Кайзер. Нападателят се откъсна от защитата, но вратарят парира удара му. При центриране от корнер Терзиев от "жълто-черните" без да иска разби носа на Асен Георгиев. Гол на Посинкович беше отмемен поради засада в 26-ата минута.
Янко Ангелов влезе принудително на мястото на Умарбаев, който контузи рамото си, в 33-ата минута. Тодор Неделев пробва рефлекса на Луков в 37-ата минута, когато стреля във вратата директно от ъглов удар.

Два часа преди мача до стадион "Локомотив" беше открит паметник на легендата на "черно-белите" Аян Съдъков.

Гледайна живо тук!

Локомотив: Мартин Луков, Димитър Везалов, Стивън Езе, Асен Георгиев, Мустафа Абдулахи, Игор Банович, Абделхаким Буна, Вилим Посинкович, Анте Аралица, Парвизджон Умарбаев, Димитър Илиев

Ботев: Даниел Кайзер, Йордан Минев, Димитър Пиргов, Кристиан Димитров, Джонатан Перейра, Радослав Терзиев, Серкан Юсеин, Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев, Густаво Афонсо, Антонио Вутов