Локомотив падна от Прищина в контрола, вратар вкара на Хоркаш (ВИДЕО)

27 Ян 2023 17:16

Локомотив Пловдив допусна поражение от косовския Прищина в контролна среща. Двубоят завърши при резултат 3:1 в полза на Прищина.

Косоварите откриха резултата в 19-ата минута. Голът бе отбелязан от вратаря на Прищина Ардит Ника. Вратарят изпълни аут, а силният вятър понесе топката към вратата на излезлия напред Динко Хоркаш.

В 34-ата минута Прищина поведе с 2:0. Ендрит Красники удвои за тима от Косово с далечен удар и шут срещнал се с гредата.

В последната минута на първата част падна и третото попадение във вратата на пловдивчани. Христо Иванов сбърка и двама футболисти на Прищина се оказаха сами срещу Хоркаш, което Белеша реализира.

В 76-ата минута Локомотив отбеляза почетно попадение. Димитър Илиев намери на добра позиция Евандро, който се обърна и прати топката покрай вратаря.

Стартов състав на Локомотив: 23. Хоркаш, 99. Трупе, 5. Павлов, 3. Луан, 91. Георгиев, 34. Витанов, 33. Каракашев, 6. Иванов, 21. Евандро, 25. Фигередо, 11. Димитров