Локомотив надви Хебър в контролна среща с 5 гола

01 Апр 2023 19:28

Отборът на Локомотив (Пловдив) успя да победи Хебър с 3:2 в контролна среща на ''Лаута'', която бе закрита по желание на новия старши треньор на пазарджиклии Любослав Пенев.

В 12-ата минута Дион бе спънат в наказателното поле и съдията отсъди дузпа в полза на пловдивчани, която Димитър Илиев превърна в гол.

Хебър изравни в 22-ата минута, след като Алехандро Серано стреля от дистанция и изненада вратаря на ''черно-белите''.

Локомотив поведе в 57-та минута, когато Конте подаде към Денислав Александров, който отбеляза попадение за 2:1.

В 81-ата минута Хебър отново изравни, когато Николаев центрира в наказателното поле и Анте Живкович се разписа за 2:2.

Две минути по-късно Локомотив отново си върна предимството в мача, като точен бе Ивайло Димитров.

СЪСТАВ НА ЛОКОМОТИВ: Хоркаш, да Силва, Паскалев, Сегура, Томашевич, Каракашев, Иванов, Джовани Бариани, Конте, Дион, Илиев (Петрович, Зебли, Александров, Сорга, Димитров, Велев)