Арда и Берое поделиха точките в Кърджали

Арда (Кърджали) и Берое (Стара Загора) завършиха при резултат 1:1 на стадион ''Арена Арда'' в Кърджали в двубой от 11-ия кръг на efbet Лига.

Кърджалийци са пети в класирането с 15 точки, а ''заралии'' са осми с 14 пункта.

Гостите от Стара Загора поведоха в резултата в 61-ата минута. Тиаго Сейсах комбинира с Хуанка Пинеда. Националът на Доминиканската република отправи удар от далечна дистанция към долния ляв ъгъл на вратата за 1:0.

Арда стигна до изравнителен гол в 80-ата минута. Тонислав Йорданов стреля от пряк свободен удар в стената. След това нападателят на домакините овладя топката отново и отправи уникален удар от воле - 1:1.

В следващия кръг Арда гостува на ЦСКА 1948. За Берое пък предстои домакинство на Спартак (Варна).