Челси не успя да пречупи Нотингам на ''Стамфорд Бридж''

Отборът на Челси стигна само до една точка при домакинството си на Нотингам Форест в среща от седмия кръг на Висшата лига на Англия. Двубоят се проведе на ''Стамфорд Бридж''.

Лондочани са четвърти в класирането с 14 пункта, докато Форест е девети с 10 точки.

В 49-ата минута Уорд-Праус центрира към Миленкович, който свали към Ууд и той прати кълбото във вратата - 0:1 за гостите.

Играчите на Енцо Мареска изравниха в 57-ата минута. Тогава Мадуеке беше точен с изстрел с левия крак.

В 78-ата минута Нотингам Форест останаха с човек по-малко. Уорд-Праус спря топката с ръка, получи втори жълт картон и беше изгонен.

Предстои пауза заради мачовете на националните отбори. След нея Челси ще гостува на Ливърпул на ''Анфийлд'', а футболистите на Нуно Ешпирито Санто ще приемат Кристъл Палас.