Хебър и Ботев Враца не се победиха на ''Лаута''

Снимка: Plovdivskinovini.bg

Отборите на Хебър (Пазарджик) и Ботев (Враца) не се победиха в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Срещата между двата тима се проведе на стадион ''Локомотив'' в Пловдив и завърши при резултат 1:1.

Пазарджиклии записаха второ поредно равенство и са на последното 16-о място със 7 точки. Врачани са предпоследни с една точка повече.

Домакините откриха резултата в 10-ата минута след красив гол на Божидар Пенчев от пряк свободен удар. Гостите изравниха в 21-ата минута. Мартин Смоленски центрира от ъглов удар, а Дилян Георгиев прати от близка дистанция топката в мрежата.

В добавеното време на срещата пазарджиклии останаха с човек по-малко, тъй като Олексий Збун получи директен червен картон заради нарушение срещу Спас Георгиев.

В следващия кръг Хебър е гост на Черно море, а Ботев (Враца) приема Локомотив (Пловдив).