Каляри шокира Ювентус в Торино

Отборът на Ювентус не успя да пречупи Каляри като домакин в мач от седмия кръг на италианската Серия ''А''. Двубоят между двата тима на ''Алианц Стейдиъм'' завърши при резултат 1:1.

''Бианконерите'' допуснаха първия си гол през кампанията в италианския елит. Играчите на Тиаго Мота имат 13 точки и заемат третата позиция във временното класиране. ''Рособлу'' е 15-и с 6 пункта.

''Старата госпожа'' поведе в резултата в 15-ата минута след попадение на Душан Влахович от дузпа. Тя беше отсъдена заради игра с ръка на Луперто. Гостите изравниха две минути преди края на редовното време, когато Разван Марин се разписа от дузпа. Тя беше отсъдена след сблъсък между Дъглас Луис и Роберто Пикали.

Минута след попадението домакините останаха с човек по-малко. Консейсао получи втори жълт картон за симулация и беше изгонен.

След паузата за националните отбори Ювентус ще посрещне Лацио, а за футболистите на Давиде Никола предстои домакинство на Торино.