Марсилия с издънка срещу Анже

Отборът на Олимпик (Марсилия) не успя да победи Анже като домакин в мач от седмия кръг на френската Лига 1. Двубоят на ''Велодром'' завърши при резултат 1:1.

В 26-ата минута Лилиан Роа-Лисоа от гостите бе изгонен, а само четири минути по-късно и Нийл Мопе от домакините също получи червен картон.

Джонатан Роу изведе ОМ напред в резултата в 51-ата, но радостта на марсилци продължи прекалено кратко, защото в 54-ата минута Анже изравни благодарение на Фарид Ел Мелади.

Марсилия записа втори пореден мач без успех в първенството и се намира на третата позиция с 14 пункта. Играчите на Александре Дюжу са на последното място с едва 3 точки.

За тимът на Роберто Де Дзерби предстои гостуване на Монпелие, а Анже ще бъде гост на Тулуза.