Меси с хеттрик за разгромна победа на Интер Маями

Снимка: YouTube

Интер Маями не спира да помита съперниците си. Футболистите на Тата Мартино разбиха Ню Ингланд Революшън с 6:2. Двама от героите за домакините бяха Лионел Меси и Луис Суарес. Първият вкара три гола, а вторият добави още две попадения.

Гостите имаха преднина от два гола след 34-минути игра. Лука Лангони (2') и Дилън Бореро (34') се разписаха за Ню Ингланд Революшън.

Луис Суарес върна домакините в мача. Той намали резултата в 40-ата минута след асистенция на Ектор Мартинес, а само три минути по-късно възстанови равенството с изстрел по земя от границата на наказателното поле.

Лионел Меси се появи в игра в 58-ата минута. Суперзвездата на Интер Маями веднага имаше принос за обрата. Той изведе Жорди Алба, който намери Бенджамин Кремаски, който се разписа за 3:2.

В 78-ата минута Меси направи резултата 4:2 след удар извън наказателното поле.

Три минути по-късно аржентинецът бе изведен сам срещу вратаря и не сбърка за 5:2.

Меси оформи крайното 6:2 в 89-ата минута, след като засече страхотен пас на Суарес.

Интер има 74 точки на върха в класирането в Източната конференция. Отборът на Ню Ингланд Революшън е 14-и с 31 пункта.