Снимка: БГНЕС
Наставникът на Арсенал Микел Артета сподели, че неговият тим е бил по-добрият от Пари Сен Жермен, независимо от отпадането от французите на полуфиналите в Шампионската лига.
''Топчиите'' напуснаха най-престижния европейски клубен турнир с общ резултат 1:3 и могат да съжаляват за пропуснатите възможности.
''Поздравления за ПСЖ за достигането до финала. Оценката ще я направя, когато се поуспокоя малко, но обратната връзка, която получих веднага от резервната им скамейка, е, че бяхме по-добри от тях. Когато погледнете двата мача, кой е бил най-добрият им играч на терена, вратарят. Бяхме много близко през голямо време в двата мача. Показахме характер, играхме смело и умно. Но реалността е, че резултатът е друг. Като бивш играч на ПСЖ, искрено се надявам, че в крайна сметка ще постигнат целта си'', заяви той.