Равенство между Крумовград и ЦСКА 1948 в Коматево (СНИМКИ)

Отборите на Крумовград и ЦСКА 1948 не се победиха в първия мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Срещата между двата тима в Коматево завърши при резултат 1:1.

Домакините откриха резултата в седмата минута. Рафаел Фуртадо се справи с Райън Бидунга и изведе Серкан Юсеин в наказателното поле. Той финтира Радослав Кирилов и след това шутира от малък ъгъл под плонжа на Петър Маринов - 1:0.

Гостите изравниха в началото на втората част. Футболистите на Валентин Илиев имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Лукас Сантана, а Димитър Димитров бе извикан лично да преразгледа ситуацията на ВАР монитора, след което отсъди 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Евгений Сердюк, който не сбърка - 1:1.

Възпитаниците на Атанас Рибарски събраха 13 точки на деветата позиция в класирането, докато ''червените'' са шести с 14 пункта.

За Крумовград предстои гостуване на Локомотив (София) в следващия кръг на първенството, а ЦСКА 1948 ще приеме Арда (Кърджали).

Снимки: Plovdivskinovini.bg