Резултати и голмайстори в Лигата на нациите

Тази вечер се изиграха десет срещи от четвъртия кръг на Лигата на нациите.

Германия успя да спечели домакинството си на Нидерландия с 1:0 в един от най-интригуващите мачове на вечерта. Единственото попадение за германците падна в 63-ата минута, когато Левелинг се разписа.

Франция пък надделя над Белгия като гост с 2:1. ''Петлите'' откриха резултата след попадение на Коло Муани от дузпа, а домакините изравниха чрез Опенда. Коло Муани успя да отбележи още един гол, с който донесе победата на французите.

Италия пък взе своето срещу Израел у дома, след като се наложи убедително с 4:1 над своя съперник.

Лига на нациите, 4 кръг:

Лига ''А'', Група 2:

21:45 Белгия - Франция
35' Коло Муани (дузпа) 0:1, 45+3' Опенда 1:1, 62' Коло Муани 1:2

21:45 Италия - Израел 4:1
41' Ретеги (дузпа) 1:0, 54' Ди Лоренцо 2:0, 66' Абу Фани 2:1, 72' Фратези 3:1, 79' Ди Лоренцо 4:1

Лига ''А'', Група 3:

21:45 Босна и Херцеговина - Унгария 0:2
38' Собослай 0:1, 50' Собослай (дузпа) 0:2

21:45 Германия - Нидерландия 1:0
63' Левелинг 1:0

Лига ''В'', Група 1:

19:00 Грузия - Албания 0:1
48' Аслани 0:1

21:45 Украйна - Чехия 1:1
18' Черв 0:1, 53' Довбик (дузпа) 1:1

Лига ''В'', Група 4:

21:45 Исландия - Турция 2:4
3' Оскарсон 1:0, 62' Кахведжи 1:1, 67' Чалханоглу (дузпа) 1:2, 83' Гудьонсен 2:2, 88' Гюлер 2:3, 90+5' Актюроглу 2:4

21:45 Уелс - Черна гора 1:0
36' Уилсън (дузпа) 1:0

Лига ''С'', Група 1:

19:00 Азербайджан - Словакия 1:3
15' Мамадов (автогол) 0:1, 38' Байрамов 1:1, 75' Хараслин 1:2, 86' Дюриш 1:3

21:45 Естония - Швеция 0:3
29' Нанаси 0:1, 37' Нанаси 0:2, 66' Гьокерес 0:3