Зрелищно равенство между Айнтрахт и Байерн в истински спектакъл

Отборите на Айнтрахт (Франкфурт) и Байерн (Мюнхен) не се победиха в зрелищен сблъсък от шестия кръг на Първа Бундеслига. Двубоят между двата тима на ''Дойче Банк Парк'' завърши при резултат 3:3.

Баварците са лидери в класирането с актив от 14 точки, колкото има и РБ (Лайпциг), но възпитаниците на Венсан Компани имат по-добра голова разлика. ''Орлите'' заемат третата позиция с 13 пункта.

В 15-ата минута при центриране от корнер топката стигна до Томас Мюлер. Той видя Ким, който успя да открие резултата.

В 22-ата минута домакините изравниха. Великолепен пас на Кнауф изведе Мармуш, който завърши перфектно за 1:1.

В 35-ата минута Мармуш напредна и намери Екитике, който прати топката покрай Нойер за 2:1.

Тимът от Мюнхен изравни в 38-ата минута. След разбъркване в наказателното поле топката стигна до Упамекано, който я прати във вратата.

Байерн си върна преднината в 53-ата минута. Майкъл Олисе получи от Кейн и се разписа с прекрасен изстрел.

Айнтрахт стигна до равенството в добавеното време на срещата. Жуниор Дина-Ебимбе преодоля Конрад Лаймер и изведе Омар Мармуш. Египтянинът прати топката покрай Нойер за 3:3.

В следващия кръг баварците приемат Щутгарт, а за играчите на Дино Топмьолер предстои визита на шампиона Байер (Леверкузен).