Печат на тази страница

Саутхямптън и Тотнъм не се победиха в голов трилър (ВИДЕО)

18 Мар 2023 19:16

Отборите на Саутхямптън и Тотнъм изиграха феноменален двубой на ''Сейнт Мерис''. Двата тима отбелязаха общо шест гола, но не успяха да се победят, завършвайки 3:3. Те премериха сили в двубой от поредния кръг на Висшата лига на Англия.

''Шпорите'' повеждаха на два пъти, като в един момент имаха преднина от два гола, но в крайна сметка не успяха да я задържат.

Педро Поро (45'+1), Хари Кейн (65') и Иван Перишич (74') се разписаха за лондончани, а Че Адамс (46'), Тио Уолкот (77') и гол от дузпа на Джеймс Уорд-Праус в 93-тата минута оформиха крайния резултат - 3:3.

Тотнъм заема четвъртото място в класирането с актив от 49 точки, докато Саутхямптън е на последната позиция с 23 пункта.

Резултати и голмайстори от останалите мачове от Висшата лига, играни по същото време:

Астън Вила - Борнемут 1:0
7' Дъглас Луис 1:0, 80' Рамзи 2:0, 89' Буендия 3:0

Брентфорд - Лестър 1:1
32' Йенсен 1:0, 52' Барнс 1:1

Уулвърхямптън - Лийдс 2:4
6' Харисън 0:1, 49' Айлинг 0:2, 62' Кристенсен 0:3, 65' Джони 1:3, 73' Куня 2:3, 90+7' Родриго 2:4