Септември София се сбогува с efbet Лига с победа (ВИДЕО)

05 Юни 2023 21:07

Отборът на Септември (София) завърши сезона с успех. Футболистите на Красимир Балъков надиграха с 3:1 Ботев (Враца) в последния кръг от efbet Лига.

В 28-ата минута футболистите на Красимир Балъков стигнаха до първото попадение. Митко Митков проби по левия фланг и центрира остро в наказателното поле. Красимир Костов се опита да улови кълбото, но вместо това я прати в собствената си врата.

В 63-ата минута Септември стигна до втори гол. В негов автор се превърна Митко Митков, който си спечели пространство да стреля майсторски от границата на наказателното поле и с десния крак матира Красимир Костов.

В 79-ата минута Петър Кепов вкара уникален гол с бомбен шут от далечна дистанция.

В 88-ата минута Атанас Кабов засече центрира от десния фланг, но ударът му бе твърде неточен. Секунди по-късно Петър Кепов задържа Иван Арсов, а главният съдия Ивайло Ненков отсъди дузпа. Зад топката застана Красимир Станоев, който без проблеми матира Красимир Станоев.

Септември София завършва сезона на 15-о място с актив от 28 точки, докато Ботев Враца приключва кампанията в efbet Лига на 13-а позиция с 32 пункта в актива си.