ЖФК Локомотив разгроми Пирин Лейдис

16 Май 2021 18:01

Женският отбор на Локомотив (Пловдив) постигна разгромна победа над Пирин Лейдис (Благоевград) с 6:2 в мач от Swiss Capital Лига. Срещата се игра от 11:00ч. на помощния терен на “Лаута”.

Възпитаничките на Ангел Славов поведоха в 8-ата минута. Инна Димова направи хубав рейд, а след двойно подаване изведе Кристияна Димитрова на чиста позиция. Нападателката стреля, а защитничка на Пирин си вкара автогол. Десет минути по-късно Кошулева удвои с техничен прехвърлящ удар.

В началото на втората часст Локомотив стигна до трето попадение. Вероника Гоцева се разписа от дузпа за 3:0. Малко по-късно Сърбинска реализира за 4:0. Пирин намали за 4:1, но Локомотив си запази преднината, като Кошулева бе точна за 5:1. Инна Димова се разписа за 6:1, а Шопска от Пирин оформи крайното 6:2.