Марица и старшата на Ботев не се победиха в контрола

13 Юли 2019 13:06

Мъжкият отбор на Марица и старшата на Ботев завършиха без победител в контрола, която се игра в Коматево. Двубоят завърши 2:2.

В 17-ата минута Георги Господинов се възползва от грешка в отбраната на Марица и останал сам срещу вратаря се разписа за 1:0.

В 24-ата минута Димитър Тонев пресече подаване в половината на "сините", напредна и пусна успореден на голлинията пас, а Георги Трифонов с плонж прати кълбото в мрежата за 2:0.

В 59-ата минута атака на Марица отдясно завърши с центриране на Олджай Алиев към точката на дузпата, където Милен Танчев с плътен удар се разписа за 2:1.

В последната минута на срещата Венцислав Богданов сбърка в собственото си наказателно поле, маричани отнеха топката и Христо Янчев успя да изравни резултата за крайното 2:2.

Следващата контрола на “Марица” е срещу “Оборище” (Панагюрище). Срещата е в петък, 19 юли.

Марица: Илия Николов, Димитър Аврамов, Йордан Пейчинов, Стоян Пидев, Иван Мицев, Георги Георгиев, Мартин Анастасов, Денис Палков, Джунейт Узунов, Цецо Главчев, Запрян Запрянов (Горан Гръблев, Тодор Тимонов, Христо Янчев, Милен Танчев, Мариян Бончев, Георги Иванов, Даниел Спасов, Любомир Масалджиев, Димитър Мичков)