Спартак победи Борислав Първомай като гост в контрола

18 Ян 2020 15:58

Спартак стартира с победа контролните срещи по време на зимната подготовка. Спартаклии победиха като гост Борислав Първомай с 2:1.

След нулево първо полувреме в 52-та минута Спартак откри резултата след точно изпълнена дузпа. Николай Парнаров беше спънат в наказателното поле, а Кирил Георгиев откри резултата.

В 69-та минута Спартак отново получи дузпа и тя отново беше реализирана за 2:0 отново от Кирил Георгиев.

В 73-та минута и домакините от Борислав получиха дузпа, която беше спасена, но при добавката Шабан Османов реализира и оформи крайното 2:1.

Следващата контрола на Спартак е на 25 януари срещу Родопа Смолян, като все още не е ясно мястото и часът на спаринга.

Спартак: Александър Витанов, Николай Христозов, Христос Доков-к.,Христо Стамов, Георги Чичев, Кръстьо Милев, Пейо Батинов, Кирил Георгиев, Николай Пърнаров, Светослав Читаков, Любомир Цеков (Даниел Вълов, Атанас Бучов, Рангел Костурски, Давор Илиев, Здравко Жилов, Митко Илиев, Мариян Гиров, Мартин Симеонов)