Септември май сложи край на надеждите на Локомотив за топ 6 /видео/

20 Фев 2019 16:19

Локомотив загуби с 0:2 у дома от Септември София. Асен Чандъров от дузпа в 30-та минута и Борис Галчев в 86-та вкараха попаденията за гостите от София.

В 16-та минута удар на Илиев не затрудни Янко Георгиев и вратарят на Септември улови.

В 24-та минута Илиев беше отново близо до гола, след удар с глава Георгиев плонжира изби от голлинията, а топката се удари в напречната греда.

В 30-та минута Септември получи дузпа за игра с ръка на Стивън Езе. Зад топката застана Асен Чандъров и той реализира дузпаза за 0:1.

Малко по-късно Фабиано Алвеш нацели гредата след удар от дистанция.

В 53-та минута Мандианго се озова сам срещу Луков и отправи удар отблизо, но той беше отразен от стража на пловдивчани.

В 60-та минута хубав удар на Димитър Илиев беше избит от Янко Георгиев.

В 77-та минута Мандианго можеше да реши мача, но Луков успя да спаси силният удар на играча на Септември.

В 86-та минута Септември вкара втори гол. Галчев получи топката с пета от Георги Русев и халфът с хубав удар вкара за 0:2.

В последната минута от добавеното време Здравко Димитров се освободи и остана сам срещу Луков, но реши да стреля технично и прати топката в аут.

Със загубата Локомотив почти загуби шансове за влизане в топ 6. Тимът остана 10-ти с 26 точки на цели 8 от шестото място само 4 кръга преди края на редовния сезон. Септември е 12-ти с 20 точки.

В следващия кръг в неделя Локомотив гостува на Етър.

Локомотив: Мартин Луков, Асен Георгиев, Стивън Езе, Йосип Томашевич, Абделхаким Буна, Игор Банович, Янко Ангелов (Парвизджон Умарбаев 56 мин.), Бирсент Карагарен (Момчил Цветанов 39 мин.), Анте Аралица, Димитър Илиев, Вилим Посинкович (Ален Ожболт 64 мин.)

Септември: Янко Георгиев, Кристофър Мандианго (Димитър Костадинов 81 мин.), Георги Русев (Иван Тилев 88 мин.), Здравко Димитров, Асен Чандъров, Борис Галчев, Фабиано Алвеш (Иван Стоянов 90+1 мин.), Александър Башлиев, Александър Дюлгеров, Стилиян Николов, Дарко Глишик