Локо без проблем е на осминафинал за Купата /видео/

26 Сеп 2019 17:47

Носителят на Купата на България Локомотив победи като гост Балкан с 3:0 в двубой от 1/16 финалите в турнира за Купата на България.

В 27-та минута Георги Илиев центрира от фаул, а Динис Алмейда се извиси, засече с глава и откри резултата - 0:1.

В 37-та минута Ален Ожболт получи топката в наказателното поле, финтира двама играчи на Балкан и с бомбен изстрел покачи на 0:2.

В 62-та минута Един Бахтич изведе Димитър Илиев и той направи резултата класически - 0:3.

Така Локомотив започна по чудесен начин защитата на трофея и очаква жребия за осминафиналите в турнира следващата седмица.

Балкан: Калин Дончев, Дейвид Йорданов, Емил Колев, Здравко Атанасов, Ивайло Цветанов, Владислав Георгиев, Кристиан Кръстев, Кристиян Ковачев, Николай Христозов, Петър Василев, Любомир Караниколов

Локомотив: Илко Пиргов, Милош Петрович, Давид Малембана, Динис Алмейда, Мустафа Абдулахи, Уирис Оливейра, Георги Илиев, Един Бахтич, Момчил Цветанов, Ален Ожболт, Димитър Илиев