Локомотив с категоричен успех над Берое в приятелски мач

23 Ян 2021 15:47

Локомотив Пловдив победи Берое в контролна среща с 0:3. Мачът се проведе на спортна база ''Берое''.

Домакините направиха сериозен пропуск в 4-ата минута на двубоя. Иван Минчев пусна чудесен извеждащ пас към Еривалдо, който бе сам срещу Мартин Луков. Еривалдо се забави, след което стреля, но се получи рикошет и топката премина встрани от левия стълб на вратата на Локомотив.

''Смърфовете'' направиха много сериозен пропуск в 13-ата минута. Умарбаев центрира от ъглов удар, а Лукас Масоеро бе оставен непокрит и стреля, но Ганев спаси.

В 14-ата минута Локомотив Пд поведе. Димитър Илиев подаде към Кристиан Илич, който бе оставен непокрит в наказателното поле и вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на Ганев.

В 37-ата минута резултата стана 0:2 за ''черно-белите''. Димитър Илиев намери Момчил Цветанов, който бе изпуснат и вкара топката във вратата на Берое.

Берое направи сериозен пропуск в 41-ата минута, когато Стив Фуртадо бе сам срещу Мартин Луков, но вместо да стреля реши да подава и пропиля отличен шанс.

В 57-ата минута Локомотив Пловдив направи преднината си класическа. ''Смърфовете'' направиха много добра комбинация, която бе завършена от Димитър Илиев, който с точен удар вкара топката в горния десен ъгъл на вратата на Перниш.

Гаюс Макута финтира играч на Локомотив и направи удар от дистанция, който Илко Пиргов спаси в 74-ата минута.

Стартов състав на Локомотив: Луков, Малембана, Масоеро, Алмейда, Витанов, Умарбаев, Карагарен, Цветанов, Салинас, Илич, Илиев