Локомотив представи отбора с убедителен успех над Созопол (СНИМКИ)

02 Юли 2022 20:48
Локомотив представи отбора с убедителен успех над Созопол (СНИМКИ) Снимка: Plovdivskinovini.bg

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи Созопол с убедителното 4:0 в последната си контрола преди началото на сезона в първенството. Мачът на стадион ''Локомотив'' беше и официално представяне на състава на ''смърфовете'' за новата кампания.

В 28-ата минута Локомотив откри резултата, когато Дион отбеляза дебютното си попадение с екипа на ''черно-белите''. Отново той покачи на 2:0 две минути преди края на първата част. Той бе изведен отдясно и преодоля вратаря на Созопол с прехвърлящ удар по диагонала.

В 48-ата минута Локомотив отбеляза трети гол. Георги Каракашев се разписа, след като остана сам срещу вратаря на Созопол. В 90-ата минута Димитър Илиев оформи крайното 4:0 с прехвърлящ удар от границата на наказателното поле.